• Technologia

Ile jest Żabki w Żabce Nano?

W erze nowoczesnych technologii Żabka Nano wyznacza nowe standardy w zakresie zakupów. To wyjątkowy sklep, gdzie zyskujesz komfort i swobodę.
Agnieszka Pupin
30 kwietnia, 2024

W erze nowoczesnych technologii Żabka Nano wyznacza nowe standardy w zakresie zakupów. To wyjątkowy sklep, gdzie zyskujesz komfort i swobodę.

  • Nie stoisz do kasy, aby skanować produkty.
  • Nie czekasz na kasjera, który odszedł na chwilę od stanowiska.
  • Nie czekasz na wydanie reszty przez kasjera
  • Nie zdejmujesz słuchawek ze swoją ulubioną muzyką, bo nikt do Ciebie nic nie mówi
  • Nie pozostawi Cię bez zakupów w święta, w niedzielę czy w nocy. Bo Nano jest otwarte 24/7.

W 100% korzystasz ze swobody zakupów. Kupujesz tak, jak Ty lubisz.

Żabka Nano to sklep, który nie potrzebuje kasjera ani obsługi. Klienci mogą wejść do sklepu za pomocą aplikacji mobilnej Żappka lub karty płatniczej, a następnie wybrać produkty, które chcą kupić. System rozpoznawania obrazu z kamer automatycznie rejestruje zakupy i nalicza opłatę. Klienci mogą po prostu zapakować produkty do torby, plecaka, czy wynieść je w ręku. Bez konieczności czekania w kolejce i bez skanowania towarów.

Żabka Nano to sklep dostosowany do lokalizacji. Asortyment sklepu jest dobierany na podstawie analizy danych o zachowaniach i preferencjach klientów z danego obszaru. Sklep oferuje produkty spożywcze, napoje, przekąski, środki higieniczne, kosmetyki i inne artykuły codziennego użytku.

Żabka Nano to sklep z niespodziankami. W jednym z punktów można spotkać robota o imieniu Robbie, który potrafi samodzielnie przygotować hot-doga dla klienta. Robot jest wyposażony w rękę mechaniczną, która umieszcza parówkę w bułce i dodaje sosy według życzenia klienta. Robot komunikuje się z klientami, ekranowi umiejscowionemu na jego obudowie.

Żabka Nano to sklep przyszłości. Jak raz zrobisz zakupy w Nano, na pewno je polubisz. Wygoda, komfort, szybkość i dostępność 24h/7 to tylko niektóre z jego zalet.

Obecnie w Polsce działa blisko 50 sklepów Żabka Nano, które są rozmieszczone w różnych miastach. Planowane jest otwarcie kolejnych sklepów w najbliższym czasie.