• Technologia

Żabka hybrydowa: Innowacja sklepu powstała z potrzeby

Każdy z nas doświadczył chwili, gdy nagle zdajemy sobie sprawę, że brakuje nam mleka, chleba czy innych niezbędnych produktów, a sklepy już dawno zamknęły swoje drzwi. W takiej sytuacji wielu z nas kieruje się do tradycyjnych sklepów nocnych w poszukiwaniu ratunku. Jednakże teraz nadchodzą zmiany, które mogą odmienić ten scenariusz, a kluczem do tego nowego podejścia jest Żabka hybrydowa.
Martyna Rusiecka
30 października, 2023

Żabka hybrydowa to projekt, który łączy w sobie tradycyjne zakupy w ciągu dnia z bezobsługowym trybem pracy w nocy. Dzięki tej nowatorskiej koncepcji klienci mogą zrobić zakupy o każdej porze dnia i nocy, szybko i wygodnie, bez względu na to, czy jest to gorący dzień, czy też późna noc.

W ciągu dnia Żabka hybrydowa funkcjonuje jako tradycyjny sklep Żabka. Oferuje pełen zakres produktów spożywczych, świeżych dań i napojów oraz usług dodatkowych, takich jak odbiór paczek czy wypłata gotówki. Klienci mogą płacić za swoje zakupy zarówno u sprzedawcy, jak i korzystać z kas samoobsługowych. To idealne miejsce na codzienne zakupy, oferujące szeroki wybór produktów oraz atrakcyjne promocje.

Noc to jednak czas, kiedy Żabka hybrydowa nieco zmienia swoją postać. Sklep korzysta wtedy z najnowszej technologii rozpoznawania obrazu i systemu kamer, przechodząc w tryb bezobsługowy. Klienci mogą wejść do sklepu za pomocą swojej karty płatniczej lub aplikacji Żappka, a wszystkie zakupy są rozliczane automatycznie. To oznacza, że nawet w środku nocy, gdy potrzebujesz szybko zrobić zakupy, możesz to zrobić bez oczekiwania w kolejce i bez konieczności interakcji z personelem. To nie tylko ułatwienie dla klientów, ale także rozwiązanie dla tych, którzy pracują w nocy lub wracają późno do domu. Teraz każdy może mieć dostęp do świeżych produktów i produktów pierwszej potrzeby o dowolnej porze.

Co jeszcze czyni Żabkę hybrydową wyjątkową? Sklep jest dostępny w trybie autonomicznym także w niedziele i święta. Dla wielu osób, które w te dni mają ograniczone możliwości zakupów, jest to ogromna ulga.

Warto również zaznaczyć, że w nocy sklep zmienia nieco swoje wnętrze. Zamykana jest strefa kasowa, która w ciągu dnia obsługiwana jest przez sprzedawcę. Jednak klientom nadal pozostaje szeroki wybór produktów spożywczych oraz kawomat, z którego można wziąć ulubiony napój i wyjść.

Żabka Hybrydowa to przyszłość zakupów, która idealnie odpowiada na potrzeby współczesnych konsumentów. Ta innowacyjna koncepcja czyni zakupy łatwiejszymi niż kiedykolwiek. Żabka Hybrydowa to sklep, który działa, kiedy tego potrzebujesz, niezależnie od pory dnia czy nocy. To prawdziwa rewolucja w świecie sklepów nocnych.