• Technologia

Co zrobić, jeśli produkt się źle naliczy w bezobsługowej Żabce Nano?

Bezobsługowe sklepy Żabka Nano to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na szybkie i wygodne zakupy bez konieczności skanowania produktów. Wystarczy wejść do sklepu, zeskanować kod QR z aplikacji Żappka, wybrać produkty i wyjść. Zakupy są automatycznie rozpoznawane przez zaawansowany system kamer i naliczane do rachunku. Paragon przychodzi w powiadomieniu e-mail oraz jest widoczny w aplikacji.
Agnieszka Pupin
11 stycznia, 2024

Sprawdź swój rachunek

Jednak co zrobić, jeśli okaże się, że produkt się źle naliczył? Na przykład, jeśli zapłaciliśmy za coś, czego nie wzięliśmy, albo nie zapłaciliśmy za coś, co wzięliśmy? Czy możemy liczyć na zwrot pieniędzy lub korektę rachunku?

Błędne naliczenie zgłoś pod rachunkiem

Przede wszystkim, takie sytuacje mają miejsce naprawdę rzadko, ale jeśli już się zdarzą to oczywiście są bezproblemowo rozpatrywane. W aplikacji Żappka po wybraniu z menu „Żabka Nano” zobaczysz rachunek za zakupy, a pod nim znajduje się przycisk „Zgłoś błąd”. Klikając go, możesz opisać czego dotyczy błąd na rachunku i wysłać zgłoszenie do centrum wsparcia klienta. Następnie otrzymasz wiadomość zwrotną z informacją o sposobie rozwiązania problemu.

Centrum wsparcia udzieli pomocy

Centrum wsparcia klienta sprawdzi, czy doszło do błędu naliczenia i ustali przyczynę. W zależności od sytuacji, centrum wsparcia klienta zaproponuje nam zwrot pieniędzy lub korektę rachunku.

Bezobsługowe sklepy Żabka Nano to innowacyjna forma handlu, która ma wiele zalet. Jednak jak każda technologia, nawet kasa w tradycyjnym sklepie, czasem może błędnie naliczyć produkt. Dlatego ważne jest, aby sprawdzać rachunki i zgłaszać ewentualne błędy, aby Twoje zakupy były zawsze udane.